Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0