Series
Ratings
21
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0