Series
Ratings
17
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5