Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5