Movies
Ratings
317
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0