Series
Ratings
52
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0