Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Midnight SonRated ★ 3.5
Testament of YouthRated ★ 4.0