Titles you rated
The CourierRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
RockyRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Conor McGregor NotoriousRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5