Movies
Ratings
1035
MonsterRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0