Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
The RockRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
RedRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0