Series
Ratings
24
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 1.5
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
FringeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5