Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
SoulmateRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
New NormalRated ★ 1.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 4.0