Titles you rated
FluRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 0.5
TakenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.0