Titles you rated
SkyfallRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5