Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Giant KingRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Pi's StoryRated ★ 3.0
The Reef 2: High TideRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0