Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 3.0
Floor is Lava Season 1Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0