Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Henri HenriRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0