Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5