Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0