Movies
Ratings
18
The ThievesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0