Titles you rated
Therapy for a VampireRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
TullyRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 3.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 3.5
A Long FarewellRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0- Glittering HandsRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.5