Movies
Ratings
67
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0