Titles you rated
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.5
Nothing Gold Can StayRated ★ 4.5
OokuRated ★ 3.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.0