Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.5
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
PupariaRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
37 SecondsRated ★ 3.5