Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Too Bright For RomanceRated ★ 4.5
UnicornRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 3.5
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 3.5
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Pension MetsaRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0