Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 1.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0