Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5