Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.0