Movies
Ratings
523
MementoRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0