Series
Ratings
242
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0- 12세。~작은 가슴의 두근거림~Rated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- 12세。~작은 가슴의 두근거림~ 2기Rated ★ 3.5
MomokuriRated ★ 3.0- 신들의 장난Rated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5