Movies
Ratings
1335
FrankensteinRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
The Harder They FallRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 4.5
The Wolf's CallRated ★ 5.0