Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0