Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 1.0
Inside meRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0