Titles you rated
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.5
BarakamonRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0