Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
South Park: Joining the PanderverseRated ★ 4.0
South Park (Not Suitable for Children)Rated ★ 3.0
South Park: Post COVID: The Return of COVIDRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.5