Titles you rated
TampopoRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 3.5
HamletRated ★ 3.5
OpheliaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
SelmaRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0