Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
HotelierRated ★ 5.0