Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0