Series
Ratings
101
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Shinhannin FlagRated ★ 2.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Nemuri no MoriRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5