Titles you rated
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0