Titles you rated
A Walk in the CloudsRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
SplashRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0