Movies
Ratings
113
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
White NightsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0