Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Red SparrowRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Knock KnockRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
밤의 여왕Rated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0