Titles you rated
NobodyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0