Series
Ratings
97
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5