Movies
Ratings
254
The Happy LifeRated ★ 3.5
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Larry CrowneRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0