Movies
Ratings
665
BurningRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5- 실리카겔 <파워 앙드레 99>Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Simpsons: The Good, the Bart, and the LokiRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0