Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.0
The HoleRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The WitchesRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0