Series
Ratings
110
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The DessertRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5