Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5